Oferta dla Domu

Oferta dostępna dla obecnych klientów Energi

Infolinia dla Domu:

555 555 500

ENERGA w PAYBACK

Tylko w ENERDZE możesz płacić za prąd punktami PAYBACK i zbierać punkty opłacając terminowo faktury za energię elektryczną.

Każde 2 zł wydane w ENERDZE to 1 punkt PAYBACK!

Punkty naliczane są za terminowo opłacone faktury. Gratyfikacji PAYBACK podlegają wyłącznie opłaty za energię elektryczną (bez opłat stałych i dystrybucyjnych). Warunkiem naliczenia punktów PAYBACK w ENERGA jest dopisanie numeru karty PAYBACK w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (eBOK)prowadzonym na stronie internetowej: www.ebok.energa.pl w zakładce PAYBACK/DOPISZ KARTĘ albo w serwisie prowadzonym na stronie internetowej www.24energa.pl w zakładce OFERTA/PAYBACK, przy czym korzystanie z serwisu jest możliwe wyłącznie przez Uczestników, którzy otrzymali dostęp do serwisu.

Wymiana punktów PAYBACK w ENERDZE

Już teraz masz możliwość opłacić swój rachunek za energię elektryczną w ENERDZE. Każde 500 punktów PAYBACK to 5 złotych, które możesz wydać na opłacenie faktury zamiast gotówki. Wystarczy, że skorzystasz z bramki płatności internetowych dostępnych na stronie internetowej www.ebok.energa.pl oraz w serwisie prowadzonym na stronie internetowej www.24.energa.pl.

ENERGA w PAYBACK to liczne korzyści:

  • NAJWIĘCEJ FIRM: Punkty zbierasz na jedną kartę w ponad 600 firmach.
  • PŁATNOŚĆ PUNKTAMI W ENERDZE: Wygodna i szybka forma płatności.
  • PUNKTY PROMOCYJNE: Oferty specjalne dostępne e-mailem, poprzez aplikację mobilną i na PAYBACK.pl.
WYGODA UŻYTKOWANIA: Sklepy tradycyjne, sklepy internetowe, PAYBACK w komórce.
Powrót