Centrum Obsługi Klienta Biznesowego

Centrum Obsługi
Klienta Biznesowego


Skorzystaj z wyszukiwarki lub wybierz
jeden z tematów poniżej

02-10-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru toruńskiego.

Informujemy, że wpłaty za faktury rozliczeniowe dokonywane przez Państwa od dnia 1 września 2015 roku są sukcesywnie księgowane. Jest to związane z rozbudową systemu obsługi Klienta.

Jednocześnie informujemy, że brak widocznych wpłat oraz aktualnego salda nie spowoduje żadnych negatywnych konsekwencji.

Klientów korzystających z usługi Rozliczenie Rzeczywiste poprzez sieć Moje Rachunki lub serwis eBOK informujemy, że usługa aktywna będzie po zaksięgowaniu wrześniowej wpłaty.

15-09-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru płockiego, słupskiego i toruńskiego, korzystających z usług Rozliczenia pre-paid oraz Rozliczenia Rzeczywiste.

Informujemy, że w terminie od 19 do 20 września dla Punktów Poboru Energii zlokalizowanych na całym obszarze PŁOCKIM, SŁUPSKIM oraz TORUŃSKIM nie będą dostępne usługi Rozliczenia pre-paid oraz Rozliczenia Rzeczywiste.

 

Przerwa dotyczy wszystkich dostępnych kanałów transakcyjnych.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

10-09-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru płockiego. Przerwa w dostępie do usług Rozliczenia Rzeczywiste i Rozliczenia pre-paid.

Informujemy, że w terminie 12 września od godziny 21.00 do 13 września do godzin wieczornych dla Punktów Poboru Energii zlokalizowanych na obszarze płockim nie będą dostępne poniższe usługi w żadnym z wymienionych kanałów:

 

doładowania liczników pre-paid:

  • poprzez serwis ENERGA24,
  • poprzez formularz doładowań na stronie www.energa.pl/doladowania,
  • w punktach sieci Moje Rachunki, BluePay i epay,

Rozliczenia Rzeczywiste:

  • poprzez serwis ENERGA24,
  • w punktach sieci Moje Rachunki.

 

Przerwa w dostępie do usług związana jest z pracami serwisowymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

31-08-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru toruńskiego, płockiego oraz słupskiego.

W związku z rozbudową dotychczasowej platformy internetowej eBOK Klientów z obszaru toruńskiego, płockiego oraz słupskiego informujemy o czasowym braku dostępu do niektórych jej funkcjonalności.

 

Od 1 września przez okres około 20 dni utrudnienia będą wiązały się z:

 

  • brakiem dostępu do eFaktury wygenerowanej przy podaniu odczytu Rozliczenia Rzeczywistego w powyższym terminie oraz brakiem aktualizacji salda po dokonaniu płatności,
  • brakiem podglądu bieżącego salda – w eBOK wyświetli się stan konta na dzień 31 sierpnia 2015,
  • brakiem możliwości aktywacji eFaktury,
  • brakiem możliwości płatności za fakturę punktami Payback oraz podglądu aktualnego salda punktów Payback – wyświetli się stan konta na dzień 31 sierpnia 2015.

 

Zalecamy skorzystanie z  usługi Rozliczenia Rzeczywiste w punktach sieci Moje Rachunki - mapka na stronie energa.pl/mapa. W przypadku rozliczenia w sieci Moje Rachunki – pamiętaj o zabraniu karty. Jeśli nie posiadasz karty – rozlicz się, tak jak do tej pory, poprzez eBOK, mając na uwadze powyższe ograniczenia.

 

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

O wznowieniu pełnej funkcjonalności eBOK powiadomimy Państwa drogą mailową.

26-08-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru toruńskiego składających wniosek o założenie licznika przedpłatowego.

Klientów z obszaru toruńskiego, którzy złożyli lub zamierzają złożyć wniosek o instalację licznika przedpłatowego informujemy, że zlecenie będzie zrealizowane po 27 września 2015 roku. Jest to związane z pracami serwisowymi systemu obsługi, co skutkuje czasowym ograniczeniem niektórych jego funkcjonalności.

Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

24-08-2015

Nowy Salon Sprzedaży w Gdańsku

Od 24 sierpnia zapraszamy do naszego nowego Salonu przy alei Grunwaldzkiej 472D (Olivia Business Center, budynek Olivia SIX).

W dniu 21 sierpnia 2015 roku Salon Sprzedaży w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej 472A (Olivia Business Center, budynek Olivia POINT) oraz Salon Sprzedaży w Gdańsku przy ulicy Brzozowej 9C zostały zamknięte.

Ponadto informujemy, że w dniu 2 września w Gdańsku zostanie otwarty nowy Salon Sprzedaży przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1 (Galeria Przymorze).

Aktualna lista placówek ENERGA znajduje się na stronie www.energa.pl/mapa

17-08-2015

Zredukuj wydatki na prąd i gaz w Twojej firmie.

Spotkaj się z naszymi ekspertami podczas konferencji "Otwarcie rynku gazu i rosnąca konkurencja w energetyce". Sprawdź produkty, które obniżą opłaty za prąd i gaz w Twoim przedsiębiorstwie. Udział naszej konferencji jest bezpłatny. Pozwól naszym doradcom wyliczyć realne oszczędności dla Twojej firmy. Weź ze sobą kopie faktur za gaz za ostatnie 12 miesięcy oraz ostatnią fakturę za energię elektryczną a pozwoli nam to na przygotowanie dedykowanej oferty.

ZAREJESTRUJ SIĘ

11-08-2015

Ogłoszenie o rozpoczęciu dwóch postępowań ofertowych dla Projektu Smart Toruń

Szanowni Państwo,

 

Informujemy o rozpoczęciu dwóch postępowań ofertowych prowadzonych w związku z realizacją projektu pn. „Smart Toruń - pilotażowe wdrożenie Inteligentnych Sieci Energetycznych przez Grupę Kapitałową ENERGA”, dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Zapraszamy do do składania ofert w dwóch prowadzonych przez ENERGA-OBRÓT SA postępowaniach ofertowych:

 

Postępowanie nr 1 - Projekt Smart Toruń: Opracowanie i uruchomienie Programu Odpowiedzi Popytu dla gospodarstw domowych


Przygotowanie i realizację nowatorskiego przedsięwzięcia polegającego na aktywizacji postaw efektywnościowych użytkowników indywidualnych w zakresie świadomego wykorzystania energii przy użyciu nowoczesnych systemów klasy HAN (ang. Home Area Network) i systemów IT umożliwiających realizację Programów Odpowiedzi Popytu. Realizacja przedsięwzięcia zostanie podsumowana raportem z pilotażowego uruchomienia Programu Odpowiedzi Popytu dla klientów indywidualnych.

 

Postępowanie nr 2 - Projekt Smart Toruń: Opracowanie i uruchomienie Programu Odpowiedzi Popytu u odbiorców instytucjonalnych wyposażonych w System Zarządzania Energią (SZE)


Przygotowanie i realizację nowatorskiego przedsięwzięcia polegającego na umożliwieniu dostosowania zużycia energii przez instytucjonalnych odbiorców do właściwości znajdujących się w przestrzeni pilotażowej odnawialnych źródeł energii oraz wspieraniu efektywnego wykorzystania energii poprzez wyposażenie klientów instytucjonalnych (np. zakłady usługowe, zakłady produkcyjne, obiekty biurowe, obiekty handlowe, obiekty użyteczności publicznej) w instalacje SZE (System Zarządzania Energią) oraz opracowanie koncepcji i wdrożenie systemów IT umożliwiających realizację Programów Odpowiedzi Popytu w oparciu o zrealizowane instalacje SZE.

 

Termin składania ofert: 21.08.2015, godz 15.00.

 

W celu uzyskania szczegółowych warunków zamówienia prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail z Panem Maciejem Makowskim, adres: m.makowski@energa.pl.

10-08-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru płockiego

Informujemy, że w dniu 15 sierpnia nie będzie możliwe skorzystanie z usług Prąd bez Ryzyka oraz Rozliczenia Rzeczywiste. Dotyczy to wszystkich dostępnych kanałów płatności.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

03-08-2015

Komunikat dla Klientów z obszaru elbląskiego korzystających z serwisu eBOK

Klientów z obszaru elbląskiego korzystających z serwisu eBOK informujemy, że w związku z aktualizacją jego zawartości może wystąpić czasowy brak dostępu do bieżącego stanu danych Klienta (m.in. salda płatności, rozliczeń oraz punktów PAYBACK).

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Powrót