Oferta dla Domu

Oferta dostępna dla obecnych klientów Energi

Infolinia dla Domu:

555 555 500

ENERGA w PAYBACK

Tylko w ENERDZE możesz płacić za prąd punktami PAYBACK i zbierać punkty opłacając terminowo faktury za energię elektryczną.

Każde 2 zł wydane w ENERDZE to 1 punkt PAYBACK!

Punkty naliczane są za terminowo opłacone faktury. Gratyfikacji PAYBACK podlegają wyłącznie opłaty za energię elektryczną (bez opłat stałych i dystrybucyjnych). Warunkiem naliczenia punktów PAYBACK w ENERGA jest dopisanie numeru karty PAYBACK w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (eBOK)prowadzonym na stronie internetowej: www.ebok.energa.pl w zakładce PAYBACK/DOPISZ KARTĘ albo w serwisie prowadzonym na stronie internetowej www.24energa.pl w zakładce OFERTA/PAYBACK, przy czym korzystanie z serwisu jest możliwe wyłącznie przez Uczestników, którzy otrzymali dostęp do serwisu.

 

Wymiana punktów PAYBACK w ENERDZE

Już teraz masz możliwość opłacić swój rachunek za energię elektryczną w ENERDZE. Każde 500 punktów PAYBACK to 5 złotych, które możesz wydać na opłacenie faktury zamiast gotówki. Wystarczy, że skorzystasz z bramki płatności internetowych dostępnych na stronie internetowej www.ebok.energa.pl oraz w serwisie prowadzonym na stronie internetowej www.24.energa.pl.

 

ENERGA w PAYBACK to liczne korzyści:

  • NAJWIĘCEJ FIRM: Punkty zbierasz na jedną kartę w ponad 600 firmach.
  • PŁATNOŚĆ PUNKTAMI W ENERDZE: Wygodna i szybka forma płatności.
  • PUNKTY PROMOCYJNE: Oferty specjalne dostępne e-mailem, poprzez aplikację mobilną i na PAYBACK.pl.
WYGODA UŻYTKOWANIA: Sklepy tradycyjne, sklepy internetowe, PAYBACK w komórce.

 

Codziennie bliżej nagród!

Tylko w PAYBACK jedna karta daje Ci możliwość zbierania punktów za zakupy u ponad 30 partnerów Programu i w ponad 150 sklepach internetowych.

Czeka na Ciebie ponad 6000 miejsc w całej Polsce, w których za zrobione zakupy zbierasz punkty PAYBACK, a także możesz korzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla uczestników Programu.

W PAYBACK zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne okazje i promocyjne kupony. Dzięki nim zbierasz jeszcze więcej punktów PAYBACK i szybciej obierasz nagrody.

 

 

O nagrodach w PAYBACK

Zebrane punkty PAYBACK możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Czekają na Ciebie liczne rabaty, doładowania, telefony i bilety do kina. Odwiedź stronę internetową programu PAYBACK www.payback.pl i dowiedz się więcej.

 

 

Możliwość przystąpienia do programu PAYBACK i zbierania punktów PAYBACK za terminowo opłacone faktury oraz wykorzystywania ich przy dokonywaniu opłat za sprzedaną energię elektryczną dotyczy wyłącznie klientów przyłączonych do sieci dystrybucyjnej Operatora Systemu Dystrybucyjnego ENERGA – OPERATOR S.A. z siedzibą w Gdańsku, którzy zawarli umowę kompleksową lub umowę sprzedaży energii elektrycznej z ENERGA-OBRÓT S.A.

Powrót