Prąd dla dużej rodziny

Oferta dla posiadaczy

Karty Dużej Rodziny

Zamów Oblicz

Prąd dla dużej rodziny

Twój dom zawsze rozpiera energia? Od rana masz mnóstwo spraw na głowie, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami surfują po Internecie?

Specjalnie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy ofertę dla domu, w którym życie toczy się przez cały dzień.


Korzyści rosną wraz ze zużyciem:

  • im więcej zużywasz, tym więcej oszczędzasz

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci

Dowiedz się więcej

PRĄD dla dużej rodziny

Oferta Prąd dla dużej rodziny jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin ceniących sobie wygodę i oszczędność:

  • energia w dobrej cenie przez cały okres obowiązywania oferty,
  • 24 miesiące bez podwyżek cen sprzedaży prądu,
  • Proces zmiany sprzedawcy załatwimy za Ciebie, bez przerw w dostawie, zmiany licznika oraz instalacji,
  • Jedna faktura za sprzedaż i dystrybucję.

Szczegóły oferty

  Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G11k
(zł/kWh)
Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G12k
(zł/kWh)
Wysokość opłaty handlowej
(cena brutto, zł/miesiąc)
  całodobowa strefa dzienna strefa nocna  
Oferta Prąd dla dużej rodziny 0,2850 0,3321 0,2199 5,99

 

  • Warunki obowiązują od dnia 1 lipca 2017 do 31 grudnia 2017 roku.
  • Opłata handlowa to opłata pokrywająca koszty obsługi klienta, np. koszty wystawienia rachunku i jego dostarczania. Szczegółowe warunki określa  regulamin oferty Prąd dla dużej rodziny.

Oblicz ile możesz zaoszczędzić!

Przyjrzyj się swoim wydatkom na energię elektryczną
i wyraźnie obniż rachunki za prąd z ofertą PO PROSTU RODZINA.

Oblicz Zamów

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta skierowana jest do posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zarówno do obecnych, jak i nowych klientów ENERGI.*

Zamów ofertę

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

*Prąd dla dużej rodziny: Niezmienna cena sprzedaży energii elektrycznej dotyczy 24-miesięcznego okresu obowiązywania oferty Prąd dla dużej rodziny (dalej: Oferta) trwającego nie dłużej niż do 31.03.2020 r. Z Oferty można skorzystać w okresie od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. Z Oferty mogą skorzystać obecni oraz nowi Klienci będący Konsumentami, korzystający z usług dystrybutorów, z którymi ENERGA – OBRÓT S.A. zawarła generalne umowy dystrybucyjne dla Umów Kompleksowych lub przyłączeni do sieci dystrybucyjnej ENERGA – OPERATOR S.A., korzystający z jednostrefowych grup taryfowych G11 lub dwustrefowych grup taryfowych G12, którzy zawrą z ENERGA-OBRÓT S.A. Umowę Kompleksową, przy czym w czasie przystąpienia do Oferty oraz obowiązywania Oferty są posiadaczami Karty Dużej Rodziny, o której mowa w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 roku o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. z2016 roku, poz. 785 z późn. zm.). Przy zawieraniu Umowy Kompleksowej za pomocą formularza zamówienia znajdującego się na www.energa.pl. Klient zobowiązany jest załączyć w formie skanu Kartę Dużej Rodziny. Z Oferty nie mogą skorzystać Klienci korzystający z liczników przedpłatowych lub korzystający z innych rabatów, promocji, zniżek. Z Oferty skorzystać może ograniczona liczba Klientów. Szczegółowe warunki Oferty określa Regulamin dostępny na www.energa.pl.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

W Grupie Energa zawsze kierujemy się wygodą naszych Klientów. Dlatego też, postanowiliśmy ułatwić metodę korzystania z oferty poprzez wypełnienie formularza Umowy na Odległość, bez odwiedzin w Salonie Sprzedaży. W ten sposób, rodziny wielodzietne mogą przystąpić do oferty „Prąd dla dużej rodziny” i "Gaz dla dużej rodziny" nie wychodząc z domu. Ze względu na ogólnopolski charakter programu chcieliśmy zapewnić, aby z oferty można było skorzystać z dowolnego miejsca w Polsce.

Zawsze chcemy zapewniać naszym Klientom najbardziej konkurencyjne na rynku warunki. Klienci, którzy korzystali z dotychczasowej oferty mają możliwość zmiany na nową ofertę „Prąd dla dużej rodziny” i "Gaz dla dużej rodziny". Zostali oni poinformowani drogą elektroniczną o atrakcyjniejszych warunkach oraz otrzymali aneks pozwalający na zmianę oferty.

Umowa podpisana z Energą nie traci swojej mocy. Klient w ramach zawartej umowy może nadal korzystać z oferty Po prostu rodzina.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Zapewnia ulgi przy zakupie jedzenia, kosmetyków, odzieży, obuwia, książek, zabawek i paliwa oraz obniża koszty rachunków za usługi. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r.

Chcesz zamówić ofertę? Kliknij tutaj i wybierz odpowiedni formularz.