Rozliczenia pre-paid

Czy wiesz, że możesz płacić za prąd na zasadzie pre-paid?

Ten wygodny sposób rozliczeń znany np. użytkownikom telefonów komórkowych działających w systemie przedpłatowym (na kartę), pozwoli Tobie na dokonanie płatności za energię elektryczną, którą dopiero zamierzasz zużyć.
 
Usługa Rozliczenia pre-paid umożliwia zakup porcji energii z dowolną częstotliwością - na kilka dni, tydzień, bądź miesiąc. Pozwala na to specjalny licznik, który zamontujemy dla Twojego mieszkania. Decyzja należy do Ciebie!. Sprawdzając stan licznika możesz również na bieżąco kontrolować wpływ poszczególnych urządzeń na zużycie energii elektrycznej. Miej wydatki pod kontrolą!
 
Rozliczenia pre-paid mają jeszcze jedną istotną zaletę - pozwalają uniknąć zadłużenia. W momencie zużycia zakupionego zapasu energii, dopływ prądu jest odłączany do czasu następnego doładowania. To idealne rozwiązanie szczególnie dla osób wynajmujących mieszkania. Pozwoli Ci zabezpieczyć się na wypadek zadłużenia nieruchomości z tytułu opłat za energię elektryczną.

Oferta prąd bez ryzyka

Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z usługi Rozliczenia pre-paid przygotowaliśmy ofertę „Prąd bez Ryzyka", której przedmiotem jest odpłatna instalacja przedpłatowego układu pomiarowo-rozliczeniowego.

W ofercie dostępne są dwa warianty przedpłatowego układu pomiarowo-rozliczeniowego

  • jednofazowy
  • trójfazowy

oraz dwie formy płatności:

  • jednorazowej płatnej przy zawieraniu umowy
  • miesięcznej pobieranej przy każdym pierwszym zakupie energii w danym miesiącu przez 48 kolejnych miesięcy
 
Rodzaj układuOpłata miesięczna (brutto)Opłata jednorazowa (brutto)
1-fazowy 12,29 zł 479,69 zł
3-fazowy 20,90 zł 762,59 zł

Ceny podane w powyższej tabeli są cenami brutto. Szczegóły oferty "Prąd bez Ryzyka" odnajdziesz w regulaminie oferty.


Powrót