Oferta dla Domu

Oferta ograniczona terytorialnie

Oferta dostępna dla obecnych klientów Energi

Zamów produkt poprzez eBOK

Gdzie rozliczyć usługę?

Dzięki usłudze możesz samodzielne dokonać rozliczenia zużytej energii na podstawie stanu licznika:

1. Za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta – usługa bezpłatna.

W dowolnym terminie, raz na miesiąc sprawdzasz stan licznika. Wpisujesz go w odpowiedniej zakładce w eBOK i otrzymujesz elektroniczny obraz faktury do zapłaty.

Teraz w eBOK możesz od razu uregulować rachunek za prąd przelewem internetowym. Dzięki usłudze Płatności Online zrobisz to komfortowo, bez wychodzenia z domu i bez wypełniania formularzy przelewu.

 

schemat_ebok

2. Za pośrednictwem terminali wybranych punktów  VIATM Moje Rachunki – usługa płatna (wg stawek operatora).

W terminalach podajesz indywidualną kartę służącą do dokonywania płatności identyfikacji i autoryzacji oraz stan licznika. Po dokonaniu opłaty otrzymujesz paragon z kwotą do zapłaty.

Indywidualna karta jest dostępna na stronie eBOK-a. Możesz ją nieodpłatnie wydrukować. Jeśli karta zostanie zgubiona, należy udać się do jednego z Salonów Sprzedaży ENERGI i tam odpłatnie ponownie ją wydrukować.

 

rr_schemat2

Co to są Płatności Online?

Płatności Online to najwygodniejszy sposób opłacania Twoich faktur za energię w Internecie.  Usługa dostępna w eBOK pozwala na dokonanie przelewu internetowego bez konieczności aktywacji i wypełniania formularzy z danymi.

 

Płatności  Online polecamy szczególnie Klientom korzystającym z usługi Rozliczeń Rzeczywistych.  Teraz  samodzielnie rozliczysz zużycie energii na podstawie faktycznego stanu licznika w eBOK, a dzięki usłudze Płatności Online szybko i wygodnie zapłacisz rachunek za energię bez wychodzenia z domu.

Jak działają Płatności Online?

platnosci schemat

Powrót