Z ofertą EnerGRA zadbaj o pozytywne wrażenia!

Liczy się pierwsze wrażenie – nie tylko podczas poznawania nowych osób, ale również podczas kolacji w restauracji czy wizyty u fryzjera. Co zyskujesz?

12 miesięcy najlepszej muzyki
dla Twojego biznesu - muzyka wolna od opłat ZAiKS za publiczne odtwarzanie

Dostęp do rożnych gatunków muzyki,
dopasowanych do profilu działalności Twojej firmy

Certyfikat oraz naklejkę na drzwi,
które potwierdzają legalność Twojej muzyki.

EnerGRA to kanały muzyczne dopasowane do profilu Twojej firmy

  • restauracja
  • kawiarnia
  • bar/pub
  • sklep/salon
  • pensjonaty
  • sklepy sprzedaży
  • salony urody
  • SPA/Wellness
  • kluby fitness

Jak to działa?

Wypełnij formularz kontaktowy lub przyjdź do Salonu Sprzedaży Energa i podpisz umowę kompleksowa na prąd w ofercie „EnerGRA”

Dokonaj rejestracji i zaakceptuj regulamin

Z pierwszym dniem obowiązywania oferty, otrzymasz voucher z kodem w formie SMS


Wypełnij potrzebne dane firmowe

Zaloguj się na energa.soniqa.pl, gdzie wykorzystasz swój kod.


Gotowe – możesz korzystać z Licencji na publiczne odtwarzanie muzyki!

Zamów ofertę w najbliższym salonie sprzedaży

Zamów w Salonie Sprzedaży

Odwiedź najbliższy Salon Sprzedaży i skorzystaj z pomocy naszych pracowników.

Zamów ofertę bez wychodzenia z biura

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

W ramach Oferty „EnerGRA i/lub Umów się” trwającej w okresie od dnia 04.02.2019 roku do dnia 30.04.2019 roku Klienci, którzy sa konsumentami, sa przyłaczeni do sieci dystrybucyjnych Operatorów Systemów Dystrybucyjnych – Enea Operator Sp. z o.o., ENERGA OPERATOR S.A., PGE Dystrybucja S.A, innogy Stoen Operator Sp. z o.o., Tauron Dystrybucja S.A., korzystają z następujących grup taryfowych; C11,C11o,C12a,C12b,C12w,C12o,(D12),C21,C22a,C22b,C23, nie wybrali licznika przedpłatowego i zawrą Umowę kompleksowa ze Sprzedawca zostaną objęci Oferta przez okres 24 miesięcy liczonych od dnia wskazanego w umowie, nie wcześniej niż po skutecznym przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy. Korzystanie z Oferty może wymagać od Klienta zapłaty opłat związanych z dostępem do Internetu, w tym w szczególności z tytułu dostępu do sieci innego przedsiębiorcy telekomunikacyjnego, umożliwiających Klientowi dostęp do sieci, czy Urządzeń końcowych. Dostęp do Internetu, w tym dostęp do sieci oraz Urządzeń końcowych Klient opłaca we własnym zakresie. Licencja o której mowa w Ofercie jest przeznaczona dla Klientów, którzy prowadza działalność w lokalu o maksymalnej powierzchni 400m².Operator uprawniony jest w trakcie trwania Oferty do stałej zmiany Oferty, w tym do zaprzestania świadczenia niektórych lub wszystkich elementów usługi w ramach Oferty. Szczegółowe warunki Oferty „EnerGRA i/lub Umów się” określa regulamin Oferty wraz z załącznikami dostępne u przedstawicieli EOB w punktach sprzedaży oraz na stronie stronie www.energa.pl