Rozliczenia pre-paid

Czy wiesz, że możesz płacić za prąd na zasadzie pre-paid?

Ten wygodny sposób rozliczeń znany np. użytkownikom telefonów komórkowych działających w systemie przedpłatowym (na kartę), pozwoli Tobie na dokonanie płatności za energię elektryczną, którą dopiero zamierzasz zużyć.

Usługa Rozliczenia pre-paid umożliwia zakup porcji energii z dowolną częstotliwością - na kilka dni, tydzień, bądź miesiąc. Pozwala na to specjalny licznik, który zamontujemy w Twojej firmie.

Decyzja należy do Ciebie! Sprawdzając stan licznika możesz również na bieżąco kontrolować wpływ poszczególnych urządzeń na zużycie energii elektrycznej. Miej wydatki pod kontrolą!

Rozliczenia pre-paid mają jeszcze jedną istotną zaletę - pozwalają uniknąć zadłużenia. W momencie zużycia zakupionego zapasu energii, dopływ prądu jest odłączany do czasu następnego doładowania. To idealne rozwiązanie szczególnie dla wynajmujących nieruchomości. Pozwoli Ci to zabezpieczyć Twoją firmę na wypadek zadłużenia nieruchomości z tytułu opłat za energię elektryczną.

 

Wybierając ofertę „Prąd bez ryzyka" otrzymujesz liczne korzyści:

  • kupujesz taką porcję energii, jaką chcesz, sam decydujesz czy ma starczyć na dzień, tydzień, miesiąc, czy dłużej, dzięki czemu dostosowujesz wysokość rachunków do swoich możliwości finansowych
  • kupujesz energię w dogodnym dla siebie czasie, dzięki możliwości realizacji zakupów przez Internet oraz sieciach naszych partnerów (VIA Moje Doładowania, BluePay i ePay)
  • nigdy się nie zadłużysz, a potencjalni wynajmujący nie zostawią Cię z zadłużoną nieruchomością
  • masz gwarancję dostaw prądu w weekend lub święta, jeśli zapomnisz doładować pre-paid, dzięki wprowadzonej funkcjonalności „debetu świątecznego"

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z oferty Rozliczeń pre-paid „Prąd bez ryzyka" wystarczy, że złożysz wniosek.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:


Monter zainstaluje w Twojej firmie licznik przedpłatowy z debetem startowym pozwalającym na korzystanie z energii „na kredyt" przez 48h od momentu instalacji.

Zakupu energii elektrycznej będziesz mógł dokonać w dogodnym dla siebie miejscu.

 

Warunkiem skorzystania z oferty Prąd bez Ryzyka jest:

  • Akceptacja zapisów Regulaminu Oferty
  • Zawarcie umowy kompleksowej z przedpłatowym systemem rozliczania.
  • Dokonanie jednorazowej opłaty za usługę instalacyjną.

 
Rodzaj układuOpłata jednorazowa
1-fazowy 389,99 zł
3-fazowy 619,99 zł

Ceny podane w powyższej tabeli są cenami netto.

Gdzie kupić energię?

Dla Twojej wygody, wprowadziliśmy nowoczesne i łatwo dostępne formy doładowania liczników przedpłatowych.

Już dziś możliwy jest zakup energii elektrycznej poprzez:

Powrót