Dlaczego warto

Masz więcej czasu na to co ważne

Praca domowa z tabletem? Prezentacja na ważne spotkanie w pracy? Wszystko stanie się prostsze, gdy masz pakiet programów Office 365 Personal.

 

Poczujesz się bezpiecznie

Zyskasz spokój i pewność, że korzystasz z legalnego oprogramowania.

Oszczędzasz na naprawach

Zyskujesz do 1400 zł rocznie na kosztach robocizny i części.
A zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na dużo ciekawsze rzeczy.

  • Pełny zestaw najlepszych aplikacji - czas na efektywną pracę i przyjemną naukę, z pomocą profesjonalnych narzędzi Office 365 Personal.
  • Korzystaj na wszystkich urządzeniach - jeden użytkownik - wiele urządzeń! Z Office 365 Personal korzystasz tak jak lubisz, na wszystkich swoich urządzeniach z systemami Windows, macOS, iOS oraz Android.
  • Jedno bezpieczne miejsce na pliki i zdjęcia - Przechowuj swoje zdjęcia i pliki w bezpiecznej przestrzeni. Zyskaj dostęp do bezpiecznej chmury o pojemności aż 1 TB.
  • Sprawdzonych fachowców - m. in. ślusarza, elektryka, hydraulika, szklarza, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta domowych urządzeń elektrycznych, dekarza.
  • Nawet 1400 zł rocznie - na pokrycie kosztów dojazdu fachowca, diagnostykę, robociznę, materiały, a także części zamienne!
  • Kontakt 24h/7 - wystarczy że zadzwonisz do Centrum Awaryjnego. Nasz partner sprawdzi dostępność fachowców i umówi wizytę.
  • Stabilną cena prądu - teraz możesz czuć się spokojnie dzięki gwarancji stabilnej ceny sprzedaży prądu przez 2 lata.

Awaria? Spokojnie!

Dzwonisz do Centrum Awaryjnego 24h/7 pod numer +48 22 505 14 62 a my umawiamy od razu wizytę fachowca w Twoim domu.

Czas na pomoc fachowca

Nasz fachowiec przyjeżdża i sprawnie naprawia usterkę. Gwarantuje to PZU.

 

Problem z głowy

Zaoszczędzony czas wykorzystaj na przyjemne chwile.

Zamów ofertę nie wychodząc z domu

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

Zamów w Salonie Sprzedaży

Odwiedź najbliższy Salon Sprzedaży i skorzystaj z pomocy naszych pracowników.

Kiedy i na jakich warunkach skorzystasz z naszej oferty "Energia do nauki" dowiesz się z regulaminu i jego załączników. Dostępne są one na naszej stronie www.energa.pl oraz w naszych salonach sprzedaży. Wartość przekazanych świadczeń w ramach sprzedaży premiowej nie przekracza progu zwolnienia od podatku określonego w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.