Zakończenie programu umożliwiającego zbieranie punktów PAYBACK w Enerdze

Od 1 maja 2018 r. nie uczestniczymy w programie lojalnościowym PAYBACK. Oznacza to, że od tego dnia za opłacanie naszych faktur i zakupy w sklepie internetowym Energi nasi klienci nie otrzymują punktów PAYBACK.

Zebrane punkty PAYBACK można było wykorzystać u nas tylko do 30 kwietnia 2018 r. Karty PAYBACK pozostają ważne, a zgromadzone punkty nie przepadły. Wciąż można je zbierać i wymieniać na nagrody u innych partnerów programu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wymienić zgromadzone u nas punkty PAYBACK, zajrzyj do ogólnych zasad programu PAYBACK, które znajdują się na stronie www.payback.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania w tej sprawie, skontaktuj się z Biurem Obsługi PAYBACK pod numerem 801 044 440 (koszt zgodnie z taryfą operatora) lub listownie, na adres:

Biuro Obsługi PAYBACK
ul. Mszczonowska 36
96-200 Rawa Mazowiecka

Czy to prawda, że Energa wychodzi z Programu?

30 kwietnia 2018 roku zostanie zakończony program umożliwiający otrzymywanie punktów PAYBACK za terminowe opłacanie faktur oraz za zakupy w sklepie internetowym Energa. W związku z tym klienci będący uczestnikami programu PAYBACK mają możliwość zbierania punktów za terminowe opłacanie faktur oraz za zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl do 30 kwietnia 2018 r. włącznie. Do 30.04.2018 r. włącznie można również wymieniać dotychczas zebrane punkty na opłacenie rachunków za prąd.

Do kiedy można zbierać punkty w Enerdze?

Punkty PAYBACK za terminowe opłacanie faktur oraz za zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl można zbierać do 30 kwietnia 2018 r. włącznie. Do 30.04.2018 r. włącznie można również wymieniać dotychczas zebrane punkty na opłacenie rachunków za prąd.

Co z punktami PAYBACK, które były zebrane w Enerdze?

Dotychczas zgromadzone punkty pozostaną na kontach uczestników i nadal będzie je można wymieniać na nagrody w sklepie PAYBACK oraz u wybranych partnerów Programu. Wydane przez Energę Obrót S.A. karty także zachowują ważność i w dalszym ciągu można na nich zbierać punkty PAYBACK u blisko 300 partnerów, co w sumie daje ponad 5 000 miejsc w Polsce.

Co z kartami PAYBACK, które były wydane przez Energę?

Państwa karty PAYBACK wydane przez Energę Obrót S.A zachowują ważność, a zgromadzone dotychczas punkty nie przepadają i mogą zostać wykorzystane zgodnie z ogólnymi zasadami Programu.