Wybierz prąd z OC i zyskaj pomoc, gdy jej potrzebujesz

Jeżeli z Twojej lub Twoich bliskich winy stanie się komuś krzywda my wypłacimy tej osobie odszkodowanie. Co możesz zyskać?

Ubezpieczenie OC

Obowiązuje przy codziennych aktywnościach, także podczas amatorskiego uprawiania sportu.


50 000 zł sumy
ubezpieczenia rocznie

Powinno zapewnić pełne bezpieczeństwo Twojej rodziny.


Ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich

Ubezpieczymy wszystkie osoby, które zamieszkują i prowadzą z Tobą gospodarstwo domowe.

Kosztami takich szkód nie musisz się już martwić. Zostaną one pokryte z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym. Polisa działa zarówno w domu, jak i wtedy, gdy podróżujesz po Polsce.

Zamów ofertę nie wychodząc z domu

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

Zamów w Salonie Sprzedaży

Odwiedź najbliższy Salon Sprzedaży i skorzystaj z pomocy naszych pracowników.

W ramach Ofert, w przypadku których można przystąpić do ubezpieczenia OC, obowiązujących od 1 lipca 2018 r.do 31 stycznia 2019 r., Klienci, którzy są konsumentami, są przyłączeni do sieci dystrybucyjnych Operatorów Systemów Dystrybucyjnych – Enea Operator Sp. z o.o., ENERGA-OPERATOR S.A., PGE Dystrybucja S.A, innogy Stoen Operator Sp. z o.o., Tauron Dystrybucja S.A. (zwanych dalej OSD), korzystają z jednostrefowych grup taryfowych lub dwustrefowych grup taryfowych u swojego OSD i nie korzystają z taryfy antysmogowej (grupa taryfowa G12as u dystrybutora), zawrą Umowę kompleksową ze Sprzedawcą i nie korzystają z liczników przedpłatowych zostaną objęci ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej w Życiu Prywatnym na okres 24 miesięcy począwszy od kolejnego miesiąca od daty obowiązywania oferty. Oferta nie obejmuje opłat za dystrybucję prądu. Szczegółowe warunki ofert oraz warunki ubezpieczeń określają Regulaminy ofert wraz z załącznikami, dostępne na www.energa.pl