Fotowoltaika dla domu

Gotowa propozycja instalacji fotowoltaicznej
już od 14 999 zł brutto*

Powyższe ceny zawierają koszt wszystkich podzespołów fotowoltaicznych (tj. całego zestawu) oraz koszt dostawy i montażu zestawu u klienta. Koszt ubezpieczenia PZU SA[2] pokrywa Energa Obrót SA.

Połącz fotowoltaikę z pompą ciepła,
magazynem energii i stacją ładowania

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Icon

Icon

Icon

Sprawdź nasze wybrane realizacje

[1] Dla propozycji kredytu na zakup instalacji fotowoltaicznej z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 3 miesięcy oferowanego i udzielanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 02.01.2024 r. są następujące: cena towaru  25000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 10,66%, całkowity koszt kredytu: 16349,92 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 16349,92 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,17 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25000 zł; czas obowiązywania umowy: 120 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 41349,92 zł; wysokość 116 miesięcznych równych rat 353,42 zł, ostatnia 117 rata w wysokości 353,20 zł.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank SA. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl.

ENERGA-OBRÓT S.A. występuje w roli pośrednika kredytowego Santander Consumer Bank S.A. i informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank SA. ENERGA-OBRÓT S.A. udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem ENERGA-OBRÓT SA.

[2] Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU SA. Energa-Obrót SA jest ubezpieczającym, a Klient wybierając ofertę przystępuje do umowy grupowego ubezpieczenia. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności znajdziesz w aktualnych warunkach grupowego ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznych i przerwy w ich działaniu dla klientów Energa-Obrót SA. stanowiących załącznik do regulaminu oferty. Dokumenty dostępne są w sekcji „dokumenty do pobrania”.

[3] Koszt połączenia wg stawek Twojego operatora telefonicznego

Gdy produkujesz własny prąd to obniżasz rachunki, w sytuacji gdy twoja instalacja jest dobrze zbilansowana z zapotrzebowaniem na prąd oraz przy sprzyjających warunkach pogodowych.

* kalkulacja ceny dla instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,2 kWp, zamontowanej za pomocą 5 metrów kabla AC, 15 metrów kabla solarnego, na poszyciu z blachodachówki, na dachu skośnym. 

Materiał marketingowy nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.