Fachowcy z energią

Zyskaj bezpłatną pomoc

w swoim domu

w razie awarii

Sprawdź   Zamów

Fachowcy z energią


Wybierz pewność, wygodę i bezpieczeństwo. Zyskaj prąd ze stałą ceną sprzedaży oraz ubezpieczenie zapewniające bezpłatną pomoc w razie awarii w swoim domu.

  • W ramach oferty sam wybierasz pakiet ubezpieczenia odpowiedni dla Ciebie.

Fachowcy z energią to:

  • całodobowa pomoc Centrum Operacyjnego,
  • bezpłatna naprawa,
  • najlepsi fachowcy,
  • Twoje bezpieczeństwo.

Wybierz swój pakiet

W ramach oferty sam wybierasz pakiet ubezpieczenia odpowiedni dla Ciebie.

  • Jeżeli wybierzesz Pakiet Standard, pomoże Tobie elektryk oraz technik urządzeń gazowych i grzewczych. W ramach ubezpieczenia, w okresie 12 miesięcy, zorganizowane i opłacone zostaną maksymalnie dwie interwencje fachowców do łącznej kwoty 500,00 złotych każda.
  • Wybierając Pakiet Premium zyskujesz pomoc elektryka, technika urządzeń gazowych i grzewczych, hydraulika, dekarza, szklarza, ślusarza, serwisanta sprzętu RTV/AGD oraz technika systemów alarmowych i domofonowych. W ramach ubezpieczenia, w okresie 12 miesięcy, zorganizowane i opłacone zostaną maksymalnie dwie interwencje fachowców do łącznej kwoty 700,00 złotych każda.

Przez cały okres obowiązywania oferty otrzymujesz pomoc Centrum Operacyjnego przez całą dobę, bezpłatną naprawę i części zamienne, pokrycie kosztów dojazdu specjalisty oraz pokrycie kosztów transportu sprzętu do serwisu i z serwisu do miejsca ubezpieczenia.

Fachowcy z energią to bezpłatna pomoc w razie awarii w domu – zgłoszenie awarii jest możliwe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały okres obowiązywania oferty.

Szczegóły oferty

 

  Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G11k
(zł/kWh) obowiązująca w 24-miesięcznym okresie obowiązywania oferty
Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G12k
(zł/kWh) obowiązująca w 24-miesięcznym okresie obowiązywania oferty
Wysokość opłaty handlowej
(cena brutto, zł/miesiąc) obowiązująca w 24-miesięcznym okresie obowiązywania oferty
  całodobowa strefa dzienna strefa nocna  
PAKIET STANDARD
0,2969 0,3625 0,2358 6,99
PAKIET PREMIUM  0,2969 0,3625 0,2358  16,99
  • Ceny zawarte w Tabeli zawierają podatek od towarów i usług (VAT) oraz podatek akcyzowy.


Stała cena

W ENERDZE wiemy, jak dużą rolę w planowaniu domowego budżetu pełnią koszty
zużycia prądu. Nikt nie lubi niespodzianek związanych z podwyżkami,
dlatego zabezpieczymy Cię przed zmianami ceny sprzedaży prądu
do końca okresu obowiązywania oferty.

Kto może skorzystać z oferty Fachowcy z energią?

Oferta Fachowcy z energią to propozycja dla obecnych klientów ENERGI, jak i gospodarstw domowych, które obecnie są klientami innych sprzedawców energii elektrycznej.

Zamów ofertę nie wychodząc z domu

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

Zamów ofertę w najbliższym salonie sprzedaży

Zamów w Salonie Sprzedaży

Odwiedź najbliższy Salon Sprzedaży i skorzystaj z pomocy naszych pracowników.

Niezmienna cena sprzedaży energii elektrycznej dotyczy 24-miesięcznego okresu obowiązywania oferty trwającego nie dłużej niż do 31.03.2020 roku. Oferty Fachowcy z energią – Pakiet Standard i Fachowcy z energią – Pakiet Premium nie dotyczą opłat za dystrybucję i innych opłat Dystrybutora. Z oferty Fachowcy z energią – Pakiet Standard i Fachowcy z energią – Pakiet Premium mogą skorzystać klienci będący konsumentami, korzystający z usług dystrybutorów, z którymi ENERGA – OBRÓT S.A. zawarła generalne umowy dystrybucyjne dla umów kompleksowych lub przyłączeni do sieci dystrybucyjnej ENERGA – OPERATOR S.A., korzystający z jednostrefowych grup taryfowych G11 lub dwustrefowych grup taryfowych G12, którzy zawrą z ENERGA-OBRÓT S.A. umowę kompleksową . Oferty Fachowcy z energią – Pakiet Standard i Fachowcy z energią – Pakiet Premium nie dotyczą Klientów korzystających z liczników przedpłatowych. Szczegółowe warunki ofert oraz warunki ubezpieczeń w Pakiecie Standard i Pakiecie Premium określają Regulaminy ofert Fachowcy z energią - Pakiet Standard i Fachowcy z energią - Pakiet Premium wraz z załącznikami, dostępne na www.energa.pl