Zawierając z Energą Obrotem umowę na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii dodatkowo otrzymasz:


 

 

 • możliwość kredytowania z odroczonymi ratami o 3 miesiące[1],
 • dwuletnie ubezpieczenie w Colonnade Insurance SA na wypadek utraty, zniszczenia lub uszkodzenia instalacji fotowoltaicznej oraz przerwy w działaniu tej instalacji[2],,
 • dwa gniazdka marki Gosund typu SMART WI-FI, które umożliwiają zdalną obsługę podłączonych
  do nich urządzeń.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii

Magazyn energii w naszej ofercie

Kompaktowy i prosty w obsłudze Magazyn energii BTS E10-DS5

 • Technologia litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4)
 • Możliwość zasilania awaryjnego przy przerwach w dostawie prądu z sieci
 • Modułowa i zintegrowana konstrukcja dla łatwego transportu i instalacji
 • Elastyczna pojemność akumulatorów możliwość rozbudowy w zakresie od 1 do 4 modułów BTS 5K
 • Włączenie i wyłączenie za pomocą jednego przycisku
 • Maksymalna energia akumulatora dzięki optymalizacji pakietu
 • Niskie zużycie własne akumulatora w trybie uśpienia
 • 10 lat gwarancji producenta
 • Elastyczna pojemność akumulatorów – możliwość rozbudowy do 20 kWh.

 

Skorzystaj z okazji i wybierz jedną z gotowych propozycji

Zostaw swoje dane i umów się na darmową wizję lokalną

Magazyn energii
w ofercie dla domu

Formularz kontaktowy
Magazyn energii <br/>w ofercie dla domu

Magazyn energii
w ofercie dla firm

Formularz kontaktowy
Magazyn energii <br/>w ofercie dla firm

Dlaczego warto zainwestować w magazyn energii

Icon

Icon

Icon

Ubezpieczenie dla Twojej instalacji fotowoltaicznej

Zawierając z Energą Obrotem umowę na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, otrzymasz dodatkowo ubezpieczenie na 24 miesiące w Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce na wypadek utraty, zniszczenia lub uszkodzenia instalacji fotowoltaicznej. Koszt ubezpieczenia pokrywa Energa-Obrót S.A.[2]

 

Jak zamówić fotowoltaikę z magazynem energii od Energi

1

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 555 555 505. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i ustali termin bezpłatnej wizji lokalnej. 

koszt połączenia wg stawek Twojego operatora telefonicznego

2

Kompleksowa oferta od montażu po próbne uruchomienie

Po przeprowadzonej wizji lokalnej otrzymasz od nas indywidualną ofertę, w której uwzględnimy możliwości dofinansowania.

3

Podpisanie umowy i montaż instalacji

Gdy zaakceptujesz ofertę, zawrzemy umowę. Po dokonaniu przez Ciebie płatności, rozpoczniemy dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii w terminie wskazanym w umowie.

formularz kontaktowy dla domu formularz kontaktowy dla firm

* kalkulacja ceny dla magazynu energii o pojemności 5kWh oraz instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,36 kWp z falownikiem hybrydowym, zamontowanej za pomocą 5 metrów kabla AC, 15 metrów kabla solarnego, na poszyciu z blachodachówki, na dachu skośnym. Klient otrzymuje trzy niezależne gniazdka na zasilanie awaryjne (backup) trójfazowe. Obiekt musi posiadać minimum 5,86 kW mocy przyłączeniowej.

**kalkulacja ceny dla instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,36 kWp, zamontowanej za pomocą 5 metrów kabla AC, 15 metrów kabla solarnego, na poszyciu z blachodachówki, na dachu skośnym

[1] Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 3 miesięcy oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 03.06.2024 r. są następujące: cena towaru  30 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 10,66%, całkowity koszt kredytu: 19 620,25 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 19 620,25zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,17 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 30 000 zł; czas obowiązywania umowy: 120 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 49 620,25 zł; wysokość 116 miesięcznych równych rat 424,10 zł., ostatnia 117 rata w wysokości 424,65 zł. Maksymalna kwota kredytu to 30 000 zł.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl.
Energa-Obrót S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Energa-Obrót S.A.

[2] Ochronę ubezpieczeniową zapewnia Colonnade Insurance Société Anonyme. Energa-Obrót S.A.  jest ubezpieczającym, a Klient wybierając ofertę przystępuje do umowy
grupowego ubezpieczenia. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności
znajdziesz w Ogólnych warunkach ubezpieczenia Zielona Energia zatwierdzonych 7 sierpnia 2023 roku przez dyrektora Colonnade Insurance Société Anonyme Oddział w Polsce. Dokumenty dostępne są w sekcji „dokumenty do pobrania”.

[3] Koszt połączenia według stawek operatora telefonicznego .

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego