Postaw na zieloną energię

Wraz z pakietem zielonej energii otrzymasz od nas zestaw 5 energooszczędnych żarówek LED E-27 i certyfikat 100% zielonej energii, a las wzbogaci się o sadzonkę drzewa. 

Icon

Jesteś eko

Icon

Oszczędzasz energię!

Icon

Razem wspieramy środowisko

Moc korzyści płynie w pakiecie z zielonym prądem!

Icon

5 energooszczędnych żarówek LED E-27 i certyfikat 100% zielonej energii

Icon

Stawiasz na zieloną energię

Icon

eFaktura czy faktura papierowa

Dodatkowa ochrona

Natura napędza nas do działania

18 kwietnia 2023 roku zasadziliśmy tysiące drzewek w Borach Tucholskich, na terenach dotkniętych nawałnicą w 2017 roku. W sumie region ten wzbogacił się o ponad 20 tys. sadzonek. To pierwsza akcja sadzenia drzew związana z zakupem przez klientów certyfikowanego prądu w ramach oferty Pakiet zielonej energii – poznaj jego pierwsze efekty dla natury!

Jak zamówić

Icon

Przez Internet

Icon

W salonie

Icon

Przez telefon

Dokumenty do pobrania

Regulamin naszej oferty "Pakiet zielonej energii TS III" obowiązujący od 1 marca 2024 roku

Informacja o cenach prądu i stawkach opłat stosowanych w rozliczeniach z odbiorcami w gospodarstwach domowych - Pakiet zielonej energii TS III

Cennik standardowy dla konsumentów obowiązujący od 1 stycznia 2024 roku

Kiedy i na jakich warunkach skorzystasz z naszej oferty: „Pakiet zielonej energii TS III” dowiesz się z regulaminu oferty i jego załączników. W regulaminie znajdziesz również ceny prądu i stawki miesięcznych opłat handlowych. Regulamin oferty i załączniki do niego są dostępne powyżej w dokumentach do pobrania. Oferta nie obejmuje opłat za dystrybucję prądu. Jeśli z przepisów prawa ograniczających wysokość cen prądu wynikać będzie, że w rozliczeniach stosuje się inne ceny, niż wynikające z naszej oferty, w okresie wskazanym w tych przepisach będziemy stosować ceny wynikające z prawa. To samo dotyczy opłat handlowych.

Materiał marketingowy nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

[1] Ustawa z dnia 23 maja 2024 r. o bonie energetycznym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia cen energii elektrycznej, gazu ziemnego i ciepła systemowego (Dz.U. z 2024 poz. 859).